середа, 30 листопада 2011 р.

1-ого декабря 2011 года cпутник нашей Земли будет проходить по орбите Венеры. Казалось бы ничего интересного,но дело в том,что все звезды,  которые сможет увидеть наш глаз, будут красного, слегка оранжевого цвета, за счет дисперсии звездной пыли космоса.
Не пропустите это событие 1-ого декабря этого года. Между 22.45 и 23.07 по московскому времени все жители стран СНГ смогут увидеть это необыкновенное событие.
Давайте все вместе посмотрим на это явление.

субота, 12 листопада 2011 р.

       Земля- це єдине заселене живими істотами небесне тіло у Всесвіті. Чому? Чим наша планета така особлива? Відповіді криються у далекому минулому Землі. Щоб їх відшукати  треба зробити подорож в минуле , побачити перших людей,  проїхатися  континентами, які рухаються назустріч один одному, зустрітися з динозаврами-вбивцями, зануриться в океани з химерними формами життя, що кишать, відчути лютий холод світових льодникових періодів, і випробувати силу  астероїда. Зробимо подорож в минуле разом з авторами фільму "Земля: Биография Планеты"


середа, 2 листопада 2011 р.

Орієнтування на місцевості


       Сьогодні на уроці ми вчилися визначати сторони горизонту за сонцем. А ось ще кілька способів орієнтування на місцевості:
- кора великих дерев грубіша на північній стороні; тонша, еластичніша (у берези – світліша) – на південній;
- у сосни повторна (бура, потріскана) кора на північній стороні підіймається вище по стовбуру;
- дерева, каміння, черепичні та шиферні дахи раніше та густіше покриваються лишаями та грибками з північної сторони;

пʼятниця, 21 жовтня 2011 р.

середа, 30 березня 2011 р.

Нещодавно ми розпочали вивчення теми "Гриби. Дроб'янки" Пропоную подивитися мультфільм про їстівні та отруйні гриби

понеділок, 21 березня 2011 р.

субота, 5 березня 2011 р.

Чи знаєте ви, що у равлика 25000 зубів, а крокодили ковтають каміння, щоб глибше зануритися у воду. Читай про це на сторінках "100 цікавих фактів про тварин"

субота, 26 лютого 2011 р.

Жизнь колибри. Волшебство в воздухе

Колибри вызывают интерес, очаровывают и просто покоряют. Но редко удается увидеть их более чем краем глаза. Эти маленькие, но стойкие птички - истинные самоцветы природы.Теперь у нас появилась возможность замедлить их и подойти ближе. Исследуя их вселенную мы на каждом шагу обнаруживаем что то новое. Потрясающий документальный фильм рассказывает об их удивительных способностях.

Жизнь колибри. Волшебство в воздухе.

субота, 8 січня 2011 р.

Легенда про папороть


Згідно з легендою про папороть опівночі перед на Івана Купала папороть на мить зацвітає яскраво-вогненною квіткою з чарівними властивостями. Близько опівночі з листя папороті раптово з'являється брунька, яка, піднімаючись все вище і вище, то заколишеться, то зупиниться - і раптом захитається, перекинеться і застрибає. Рівно опівночі брунька розривається з тріском, і погляду представляється яскраво-вогненна квітка, настільки яскрава, що на неї неможливо дивитися; невидима рука зриває її, а людині ніколи майже не вдається зробити це. Хто ж відшукає квітку папороті і зуміє зірвати її, той набуває влади повелівати всіма.